top of page

Teslimat ve İade

Teslimat

www.capellaparty.com’dan verdiğiniz tüm siparişler anlaşmalı olduğumuz yurtiçi kargo firması tarafından sizlere ulaştırılmaktadır. Siparişler gönderilmeden önce tüm ürünler kontrol edilmektedir. Tüm ürünler kişiye özel hazırlandığı için kargo teslim süresi 10 iş günüdür (hafta sonu ve resmi tatiller hariç). Acil gönderi taleplerinizle ilgili müşteri hattımızdan yine bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 


Teslimat sırasında kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya ürünlerin zarar gördüğünü düşünürseniz kargo teslim formunu imzalamadan önce paketi kargo görevlisinin önünde açarak kontrol ediniz. Herhangi bir sorun olmaması durumunda kargo formunu imzalayarak ürünleri teslim alabilirsiniz. Ürünlerin zarar görmesi söz konusuysa kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almadan iade ediniz. Yeni ürünler en kısa sürede tarafımızdan sizlere ulaştırılacaktır. Hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda ise firmamız sorumlu değildir.

İptal ve İade Politikamız

Biz, müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çaba gösteriyoruz. Kişiye özel üretim ürünlerimiz, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tasarlanıp üretilirler ve bu nedenle iade ve iptalleri sınırlıdır. Ancak, müşterilerimizin hakları ve beklentileri konusunda açık olmak istiyoruz.

İptal: Siparişinizi iptal etmek istediğinizde, mümkün olan en kısa sürede bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Siparişiniz henüz üretim aşamasında değilse, iptal talebiniz doğrultusunda siparişinizi iptal edebiliriz. Ancak, üretim aşamasına geçmiş siparişlerde iptal taleplerini kabul etmek mümkün olmayabilir. Bu durumda, üretim sürecinin tamamlandığı siparişlerde iptaller kabul edilemeyecektir.

İade: Ürünlerimiz, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tasarlanıp üretildiği için, iade ve değişim işlemleri sınırlıdır. Ancak, ürünlerimizde herhangi bir kalite veya üretim hatası bulunması durumunda, ürünü değiştirebilir veya iade edebilirsiniz. İade taleplerinizde, ürünlerin ambalajının hasarsız ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

Müşteri memnuniyeti, işimizin en önemli önceliğidir. Sorunlarınızın hızlı ve etkili bir şekilde çözülmesi için müşteri hizmetleri ekibimiz her zaman hazır ve isteklidir. Herhangi bir sorunuz veya endişeniz olduğunda, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Kişiye özel üretim ürünlerimizdeki iade ve iptal politikamızı anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz. Sipariş vermeden önce, tüm ürün ayrıntılarını ve sipariş şartlarını okuyarak emin olmanızı öneririz.

Saygılarımızla,
Capella Kids and Party

bottom of page