top of page

İhtiyacınız Olan Bilgiler

 • Siparişleriniz Ne Zaman Teslim Edilir?
  Sayfamızdaki "Mini Setler" bölümünden vereceğiniz tüm siparişleriniz 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Mini Setler hariç, tüm siparişleriniz 10 iş günü içerisinde (hafta sonları ve resmi tatiller dışında) güvenli bir şekilde paketlenerek kargoya teslim edilir.
 • Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?
  Bize, hafta içi her gün 09:00 - 18:00 saatleri arasında +90 554 961 4791 numaralı telefondan veya party@capellart.com e-posta adresinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
 • Kendi Kitinizi Nasıl Oluşturabilirsiniz?
  "Kendi Kitini Oluştur" bölümünden seçtiğiniz tüm ürünler, temaya özel olarak hazırlanmaktadır. Siparişi oluştururken, Tema Kodunu notlar bölümüne yazmanız yeterlidir. Tasarım ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.
 • Mini Setler Hakkında Detaylı Bilgilendirme
  Mini Setlerimizin içeriğinde (renk, yazı, ürün değiştirme vb.) herhangi bir ekleme veya çıkarma yapılamamaktadır. Kişi sayınızı seçerek siparişinizi oluşturabilirsiniz. Seçtiğiniz setin paket içeriği kısmından ürün ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Kargoya teslim süresi 5 iş günü olarak belirlenmiştir. Not: Mini Setlerdeki beğendiğiniz ürünlerden tek tek sipariş oluşturmak isterseniz, 'Kendi Kitini Oluştur' bölümünden ürünlerinizi seçerek, notlar bölümüne tema kodunu yazabilirsiniz.
 • Midi Setler Hakkında Detaylı Bilgilendirme
  Midi Setlerimizin içeriğine yalnızca isim ve yaş bilgileri eklenmektedir. Bunun dışında herhangi bir değişiklik mümkün değildir. Ürünlerin detaylarına 'Paket İçeriği' bölümünden ulaşabilirsiniz. İsim ve yaş bilgilerinizi siparişinizi oluşturmadan önce notlar bölümüne yazabilirsiniz. Ekibimiz, en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. Kargoya teslim süresi 10 iş günü olarak belirlenmiştir. Not: Midi Setlerdeki beğendiğiniz ürünlerden tek tek sipariş oluşturmak isterseniz, 'Kendi Kitini Oluştur' bölümünden ürünlerinizi seçerek, notlar bölümüne tema kodunu yazabilirsiniz.
 • Ödemenizi Nasıl Yapabilirsiniz?
  Sitemizden, iyzico güvencesiyle kredi kartı veya banka kartı kullanarak kolayca ödeme yapabilirsiniz.
bottom of page