top of page

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Sözleşmenin Konusu

İşbu sözleşme, satıcı tarafından müşteriye satışı yapılacak olan kişiye özel parti ürünlerinin satışına ilişkin hak ve yükümlülükleri düzenlemektedir.

TARAFLAR

Satıcı Bilgileri

Unvan: Capella Design and Event Turizm Reklam ve Org.Hiz.San.ve Tic.Ltd.

Adres: Bostanlı Mah. 2016/1 Sk. No.16 Karşıyaka / İzmir

E-posta Adresi: info@capellart.com

Tel: 0554 961 47 91

Web: www.capellaparty.com

Alıcı Bilgileri

www.capellaparty.com sitesinden elektronik ortamda alışveriş yapan müşteri 'ALICI' olarak anılacaktır.

Sözleşme Maddeleri

Madde 1 - Konu: Satıcı, müşteriye kişiye özel olarak hazırlanan parti ürünlerinin satışını yapacaktır.

Madde 2 - Ürün Teslimi: Satıcı, sipariş edilen ürünleri belirtilen teslimat adresine teslim edecektir. Teslimatın tamamlanması için ödemenin tamamlanmış olması gerekmektedir.

Madde 3 - Ödeme: Müşteri, ürün bedelini satıcıya ödeyecektir. Ödeme, kredi kartı veya banka havalesi yoluyla yapılabilir.

Madde 4 - Sipariş İptali: Müşteri, siparişini teslimattan önce iptal etmek istediğinde, satıcıya en geç teslimat tarihinden 10 gün öncesine kadar yazılı olarak bildirim yapmak zorundadır. Bu durumda, ödemiş olduğu tutar (üretim süreci başlamamış ise) kendisine iade edilir.

Madde 5 - Ürün İadesi: Müşteri, teslim aldığı ürünlerde herhangi bir ayıp veya kusur tespit ettiği takdirde, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde ürünleri iade edebilir. İade işleminin gerçekleşmesi için ürünlerin kullanılmamış ve hasarsız bir şekilde orijinal ambalajında geri gönderilmesi gerekmektedir. İade işlemi gerçekleştiğinde, satıcı müşteriye ödemiş olduğu tutarı iade edecektir.

Madde 6 - Gizlilik Politikası: Satıcı, müşterinin kişisel bilgilerini sadece siparişin işlenmesi ve teslimatı amacıyla kullanacak ve üçüncü taraflarla paylaşmayacaktır.

Madde 7 - İhtar ve Tebligat: Taraflar, işbu sözleşmenin uygulanması sırasında ortaya çıkabilecek ihtilafların çözümü için Türk Mahkemeleri ve İcra Daireleri'nin yetkili olduğunu kabul ederler. İşbu sözleşmenin herhangi bir hükmü herhangi bir nedenle geçersiz sayılırsa, diğer hükümlerin geçerliliğini etkilemez.

Madde 8 - Sözleşmenin Yürürlüğü: Taraflar, işbu sözleşmenin elektronik ortamda kabul edilmesi ile sözleşmenin yürürlüğe girdiğini kabul etmektedirler.

ALICI, Site üzerinden verdiği siparişe ait ödemeyi gerçekleştirdiğinde işbu sözleşmenin tüm şartlarını kabul etmiş sayılır. SATICI, siparişin gerçekleşmesi öncesinde işbu sözleşmenin sitede ALICI tarafından okunup kabul edildiğine dair onay alacak şekilde gerekli yazılımsal düzenlemeleri yapmakla yükümlüdür.

Capella Kids and Party

bottom of page